Opinie naszych Gości

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w DW Koral. Twoja opinia pojawi się wkrótce na naszej stronie.

Wspaniałe wczasy w DW KORAL Mrzeżyno. Cudowna atmosfera. Profesjonalna i miła obsługa. Pełne bezpieczeństwo wczasowiczów zapewnione. Polecamy z całego serca.

Maria z Bielska-Białej (02.11.2020)

W dniach 11.09 – 15.09 2020 roku mieliśmy przyjemność pobytu w DW Koral w Mrzeżynie z którego jestesmy bardzo zadowoleni. Pokoje estetyczne. Cicho i przyjemnie. Ośrodek położony bardzo blisko plaży i portu. Dla chętnych jest salka fitness oraz zewnętrzna siłownia. Istnieje również możliwość korzystania z masazow i rehabilitacji. Obsługa bardzo miła, a w szczególności pani Iwona. Dla ludzi lubiących spokojny odpoczynek, serdecznie polecamy ten dom wczasowy.

Agnieszka (20.09.2020)

Wypoczynek w dobie koronawirusa to niezłe wyzwanie dla wczasowicza jak i właściciela obiektu.  Koral to obiekt czysty, higienicznie zadbany, w godnym polecenia standardzie, miła obsługa, smaczne posiłki. Czuliśmy się tu bezpiecznie. Spędziliśmy bardzo fajny czas. Bliskość  hotelu od morza – wielki plus, cień ogrodu, wspaniały port. Cała moja rodzina serdecznie dziękuje za udany czas w Państwa hotelu. Będziemy polecać ten obiekt, być może za jakiś czas odwiedzimy go ponownie. Serdecznie pozdrawiam

Magdalena (26.08.2020)

Właśnie wróciliśmy z Domu Wczasowego Koral. Pobyt oceniamy bardzo dobrze. Ośrodek świetnie położony nad samym morzem, co jest jego wielkim atutem. Jedzenie bardzo dobre, pokoje czyste i przestronne. Obsługa przyjazna. W związku z pandemią jechałam na wczasy z obawami. Jednak Dom Wczasowy Koral dba o bezpieczeństwo wszystkich gości i zapewnia wszelkie środki ostrożności. Dziękujemy za udany pobyt.

Maria (18.07.2020)

Witamy. Jesteśmy  mile zaskoczeni: pokój niewielki ale wystarczający. Za to uderza czystość, porządek ( dbałość o szczegóły – widać kobiecą rękę szefa). Personel uprzejmy i życzliwy. A kuchnia – nie powstydziłby się żaden hotel. Jeśli jeszcze doda się bliskość do plaży i  ładnie zagospodarowane otoczenie ośrodka, bogaty program w wolnym czasie, to cóż więcej chcieć. Chyba tylko pogody.
Gdyby jeszcze klimatyzacja nie działała punktowo – kto nie siedział pod nadmuchem, ten nie zrozumie. W sumie – chętnie tu zaprosimy znajomych.

Jadwiga i Wiesław (14.08.2019)

Piękne podziękowanie za super wakacje. Podziękowanie dla całego personelu, dla pań kucharek za wyśmienite jedzonko,
dla pani Grażynki i Iwonki z recepcji oraz dla pana Piotra, Anity i Ludmiły.

Genowefa-Zdzisław (26.07.2019)

W imieniu mojej grupy seniorów z O/Rejonowego w Tychach dziękujemy za pobyt w pięknym i nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym jakim jest ”KORAL” za zabiegi i które przyczynią się do polepszenia naszej kondycji za obsługę i umilanie czasu przez Pana niezastąpionego Andrzeja, ale jest nam przykro, bo w przyszłym roku 2020 nie załapałam się na żadem turnus.Nie wiem co na to powiedzą moi seniorzy. Będę zmuszona szukać coś nowego również z zabiegami. POZDRAWIAM. Turnus od 6.05 – 18.05.19r.

Urszula Gruszka (24.06.2019)

W imieniu grupy emerytów z Piekar Śląskich serdecznie dziękuje Właścicielom ośrodka za wspaniały pobyt na wczasach zdrowotnych w terminie od 19.05. do 31.05.2019r.Grupa wróciła zrelaksowana dotleniona z pełnymi siłami do życia.Dziękujemy za kolacje tematyczne szczególnie -morską z poezją smaków zapachów i kolorów aż szkoda było to spałaszować.Dziękujemy za gimnastykę prowadzoną przez P.Andrzeja pokazał nam jak w naszym wieku oddychać ćwiczyć aby nie zrobić sobie krzywdy.Hitem jak zwykle był bal przebierańców bal ten jednoczy grupy a emeryci pomysłów mieli dużo ,jedna uwaga proszę na 2020r podać że coś takiego będzie żeby uczestnicy mogli już w domu strój przygotować.Gorąca prośba o przydzielenie nam na następny rok większą ilość miejsc.Pozdrawiam w imieniu grupy cały zespół Korala każdego pracownika łącznie z szefową P.Iwoną do zobaczenia.

Maria Wiltosz (03.06.2019)

Zrelaksowani, wypoczęci i wymasowani od stóp do głów / zabiegi super/ wróciliśmy do codziennych zajęć.
Sporo ośrodków już zwiedziliśmy, ale DW „KORAL” w Mrzeżynie pozostanie na długo w pamięci. Zasługa to
zapewne właściciela i kierownika obiektu, bo tak dobranego personelu nie spotyka się często. Profesjonalizm
i czystość w każdym miejscu, kuchnia wyśmienita, Pan Andrzej nie marnował czasu ani chwili , a zabiegi
uprzejmość i podejście do każdego pacjenta wręcz nie spotykana. Dziękujemy za wszystko i wielkie brawa
dla właściciela oraz wspaniałej Pani kierownik. Do zobaczenia PZERiI z Bierunia, 16-28.03.2019.

Irena (03.04.2019)

Byłem, wypoczywałem było super. Wybieram SWIETA WIELKANOCNE 2019r.

JARO (29.01.2019)