Pokoje

Naszym Gościom oferujemy przytulne i komfortowe 2 i 3-osobowe pokoje (w pokojach 3-osobowych są najczęściej 2 pojedyncze łóżka i wygodna, rozkładana kanapa; jest możliwość dodatkowej dostawki dla dziecka). Bardzo dobry standard wyposażenia pokoi oraz kolorystyka utrzymana w jasnych, stonowanych barwach sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Spokojny sen zapewnią wygodne łóżka i antyalergiczna pościel.

Wszystkie pokoje są z łazienkami (suszarki do włosów), wyposażone w telewizor, czajnik elektryczny, kubki oraz ręczniki. Sprzęt plażowy (leżaki i parawany) będzie czekać na Państwa w specjalnie przygotowanej wiacie w naszym ogrodzie.

Gościom, którym zależy na maksimum komfortu podczas pobytu w Koralu, doradzamy wybór pokoju o podwyższonym standardzie. To pokój znajdujący się na II lub IV piętrze, z bocznym widokiem na morze lub rzekę i nowymi, hotelowymi meblami z lodówką.

Znakomite usytuowanie budynku sprawia, iż z większości pokoi rozciąga się przepiękny widok na rzekę Regę, a z wyższych pięter widać Morze Bałtyckie.

Opinie o Koralu można poczytać pod naszą prezentacją na portalu Meteor, zapraszamy!