Masaże ręczne

Nasz doświadczony masażysta chętnie pomoże i doradzi Ci w profilaktyce zdrowego życia. Zadba o bolący kręgosłup, zmęczone mięśnie i Twój relaks. Pomoże zapomnieć o problemach dnia codziennego. Zwolnij, zrób coś dla siebie i umów się na masaż.

Masaż klasyczny pleców (20 min., 50 zł)    PAKIET 3 masaży = 3 x 45 zł

Pozwala na wyeliminowanie napięcia w okolicach kręgosłupa, mięśni pleców i karku. Ponadto wpływa zbawiennie na psychikę, wprawia w dobry nastrój i poprawia samopoczucie.

Masaż leczniczy (20 min., 50 zł)    PAKIET 3 masaży = 3 x 45 zł

Zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami.

Masaż całego ciała – relaksujący (40 min., 90 zł)     PAKIET 3 masaży = 3 x 80 zł

Celem tego masażu jest zmniejszenie, a następnie całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia.

Masaż odchudzający – uda, brzuch, pośladki (40 min., 90 zł)    PAKIET 3 masaży = 3 x 80 zł

Wpływa na gospodarkę wodno-elektrolitową, poprawia krążenie, dotlenienia i usprawnia odprowadzanie toksyn z masowanych obszarów, poprawia jędrność skóry.

Masaż antycellulitowywybrane części ciała (40 min., 90 zł)   PAKIET 3 masaży = 3 x 80 zł

Dzięki mocnemu pobudzeniu krążenia zostaje usprawniony metabolizm tkanek. Skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona, zmniejszenie efektu tzw. skórki pomarańczowej.

Masaż miodowy (30 min., 60 zł)   PAKIET 3 masaży = 3 x 50 zł

Zabieg udrażnia pory w skórze, co umożliwia intensywną detoksykację organizmu poprzez skórę.

Masaż ciepłym miodem działa również odżywczo, relaksacyjnie i odstresowująco.

Masaż chińskimi bańkami (20 min., 40 zł)    PAKIET 3 masaży = 3 x 35 zł

Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, w wyniku czego następuje m.in. redukcja tkanki tłuszczowej.

Masaż limfatyczny (20 min., 45 zł)   PAKIET 3 masaży = 3 x 40 zł

Poprzez stymulację odpowiednich punktów na ciele, następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz prawidłowa regulacja krążenia krwi, jak i funkcjonowania organów wewnętrznych.

UWAGA: Poniższe ceny obowiązują do 10.2020. Nowy cennik będzie dostępny od 03.2021.